Slider

Belangrijke adres gegevens

Geschreven door SDO administrator op . Geplaatst in Algemeen

Hieronder vind u een lijst met contactpersonen die u kunt benaderen voor uw specifieke vraag. Staat uw contactpersoon er niet bij kunt u altijd een mail sturen naar sdo.veldhoven@knkv.net. De secretaris zorgt er dan voor dat uw vraag op de goede plek terecht komt. 2

Het algemene adres waar we bereikbaar zijn is:

Clubhuis “d’n Aanval”

Rapportstraat 70

5504 BR VELDHOVEN

tel: 040-2537692 

HET BESTUUR      
Voorzitter Joeri Bosch voorzitter@sdo-korfbal.nl 06-47566240
Secretaris Hanneke van der Heijden sdo.veldhoven@knkv.net 040-8452042
Penningmeester Rob van der Meulen penningmeester@sdo-korfbal.nl 06-15053714
Technische commissie (TC) Sander Kater tc@sdo-korfbal.nl 06-17452036
Facilitaire zaken René du Floo fz@sdo-korfbal.nl 06-21154310
       
OVERIGE CONTACTPERSONEN      
Ledenadministratie/Sportlink Danny van Vugt ledenadministratie@sdo-korfbal.nl 040-2531642 
Voorzitter STC Thomas van Kempen stc@sdo-korfbal.nl 06-50888133
Voorzitter JTC Annemieke Soede jtc@sdo-korfbal.nl 06-18333717
Wedstrijdsecretariaat Senioren Denise de Lignie wedsecsenioren@sdo-korfbal.nl  
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Dorien Giroldi wedsecjeugd@sdo-korfbal.nl  
Arbitrage Martijn Kemperman scheids@sdo-korfbal.nl 06-12190108
Scheidsrechtercoördinator Martijn Kemperman a.i. scheids@sdo-korfbal.nl 06-12190108
Toernooicommissie Jeroen Haneveer toernooicommissie@sdo-korfbal.nl 06-52489861
Zaalcommissaris Roel Adriaans toc@sdo-korfbal.nl 06-30409218
G-korfbal Jaap Praagman gabbers@sdo-korfbal.nl  
Ledenwerving Linda de Jonge ledenwerving@sdo-korfbal.nl 06-24564484
Contactpersoon PR / Media Joeri Bosch a.i. pr@sdo-korfbal.nl 06-47566240
Contactpersoon Sponsoring Hein Clowting sponsoring@sdo-korfbal.nl 06-21711998
Activiteitencommissie Helma Ammerlaan actcie@sdo-korfbal.nl 06-49882393
Jeu de Boules Joop Alferink   040-2536094
Aanhanger verhuur Jo Stöver   040-2538509
Verkoop SDO shirts Sporthuis Olympia Dorpstraat 163 040-2533437
Redactie SDO-er Joeri Bosch sdo.redactie@yahoo.com 06-47566240
Redactie SDO Website Hein van Laanen webredactie@sdo-korfbal.nl