Slider

Contactpersonen 2019-2020

Geschreven door SDO administrator op . Geplaatst in Laatste nieuws

Hieronder vind u een lijst met contactpersonen die u kunt benaderen voor uw specifieke vraag. Staat uw contactpersoon er niet bij kunt u altijd een mail sturen naar secretariaat@sdo-korfbal.nl. De secretaris zorgt er dan voor dat uw vraag op de goede plek terecht komt.

Het algemene adres waar we bereikbaar zijn is:

Clubhuis “d’n Aanval”

Rapportstraat 70

5504 BR VELDHOVEN

tel: 040-2537692 

HET BESTUUR      
Voorzitter Joeri Bosch voorzitter@sdo-korfbal.nl  
Secretaris Hanneke van der Heijden secretariaat@sdo-korfbal.nl  
Penningmeester Rob van der Meulen penningmeester@sdo-korfbal.nl  
Technische commissie (TC) Joeri Bosch a.i. tc@sdo-korfbal.nl  
Facilitaire zaken René du Floo fz@sdo-korfbal.nl  
       
OVERIGE CONTACTPERSONEN      
Ledenadministratie/Sportlink Danny van Vugt ledenadministratie@sdo-korfbal.nl  
Voorzitter STC Thomas van Kempen stc@sdo-korfbal.nl  
Voorzitter JTC Irma Meijer-Buelens jtc@sdo-korfbal.nl  
Wedstrijdsecretariaat Senioren Denise de Lignie wedsecsenioren@sdo-korfbal.nl  
Wedstrijdsecretariaat Jeugd Dorien Giroldi wedsecjeugd@sdo-korfbal.nl  
Arbitrage Martijn Kemperman scheids@sdo-korfbal.nl  
Scheidsrechtercoördinator Martijn Kemperman a.i. scheids@sdo-korfbal.nl  
Toernooicommissie Jeroen Haneveer toernooicommissie@sdo-korfbal.nl  
Zaalcommissaris Roel Adriaans toc@sdo-korfbal.nl  
G-korfbal Jaap Praagman gabbers@sdo-korfbal.nl  
Ledenwerving Linda de Jonge ledenwerving@sdo-korfbal.nl  
Contactpersoon PR / Media Joeri Bosch a.i. pr@sdo-korfbal.nl  
Contactpersoon Sponsoring Hein Clowting sponsoring@sdo-korfbal.nl  
Activiteitencommissie Helma Ammerlaan actcie@sdo-korfbal.nl  
Vertrouwenspersoon Floor Dijk vertrouwenspersoon@sdo-korfbal.nl  
Privacy coördinator Joeri Bosch privacy@sdo-korfbal.nl  
Jeu de Boules Joop Alferink   040-2536094
Aanhanger verhuur Jo Stöver   040-2538509
Verkoop SDO shirts Sporthuis Olympia Dorpstraat 163  
Redactie SDO Website Hein van Laanen webredactie@sdo-korfbal.nl